کتاب همان یار مهربانی‌ست که گهگاهی ما را از دنیای فعلی خود بیرون می‌کشد و در ماجراهای درون خودش همسفر می‌سازد.

دوستان گرامي شما ميتوانيد در اين بخش مهمترين سوال هاي مربوط به کاربران محترم همراه با پاسخ آنها را مشاهده بفرمائيد همچنين در انتهاي اين فرم سوال خود را مطرح نموده و پاسخ آن را دريافت نمائيد.

 

1 – مرجع 100 كتاب برتر حوزه كسب و كار چيست و اين مرجع بر چه مبنايي انتخاب شده است؟

مرجع انتخاب 100 کتاب برتر، بر اساس آراء کاربران سایت گودریدز می باشد.

گودریدز  (خواندنی‌های خوب) یک شبکه اجتماعی کتاب است، که کاربران در آن کتاب‌هایی که خوانده‌اند را پیدا می‌کنند، به کتاب‌ها امتیاز می‌دهند، و کتاب‌های محبوب خود را به دوستان خود توصیه می‌کنند. و با توجه به اینکه بزرگترین و مطرح ترین شبکه اجتماعی کتاب می باشد به نظر می رسد می تواند مرجع خوبی برای انتخاب برترینها به شمار آید. البته لزوما این انتخابها، سلیقه ای بوده و ممکن است انتخاب گروهی دیگر از کتابخوانان به صورت دیگری باشد. در عین حال هر لیست مربوط به هر مرجع اهمیت خاص خود را داشته و می تواند به انتخاب کلی کتابهای برتر کمک کند.

 

2 – ارسال چه كتاب هايي رايگان صورت ميگيرد و اين حوزه چه مناطقي از تهران و كشور ميباشد؟

در حالات زیر خرید کتاب شامل ارسال رایگان خواهد شد:

  • اولین سفارش خرید از سایت
  • خریدهای بالای 100 هزار تومان
  • خرید مربوط به رویدادهای کتابخوانی که در سایت اطلاع رسانی می گردد مانند بفرمایید کتاب و …

تمامی ارسالها چه رایگان و چه غیر رایگان، شامل تهران و سراسر کشور خواهد بود که برای تهران توسط پیک و غیر تهران توسط پست ارسال خواهد شد.

 

3 – نحوه سفارش دهی به چه صورت ميباشد و آیا سفارشات تلفنی را نیز می پذیرید؟

شما می توانید سفارش خود را بصورت خرید آنلاین انجام داده و سپس ما کتاب را در اولین فرصت ممکن برایتان ارسال خواهیم نمود.

در ماههای ابتدایی شروع به کار (و تا اطلاع ثانوی)، سفارشات تلفنی نیز پذیرفته می شوند، بی شک این گفتگوی دوطرفه باعث آشنایی و ارتباط بهتر و بیشتر ما با همدیگر نیز خواهد شد.

 

4 – كتاب هايي كه به زبان فارسي نيستند و فقط زبان اصلي در فروشگاه وجود دارند به چه صورت قابل تهيه ميباشد؟

فعلا تمرکز ما بر روی تهیه کتابهای ترجمه شده است ولی در آینده سعی خواهیم نمود که کتابهای زبان اصلی را نیز در سایت قرار دهیم.

 

5 – آيا ارسال گروهي و تعدادي كتاب ها وجود دارد؟

ارسال گروهی کتابها با تخفیفات ویژه اضافه خواهند شد بطوریکه شما بتوانید کل کتابهای برتر هر حوزه را یکجا با تخفیف ویژه دریافت نمایید.

 

6 – به عنوان يك ناشر  مثلا در حوزه كتاب هاي پزشكي چگونه ميتوانم با شما همكاري داشته باشم؟

تلاش ما بر این است که با ارتباط با ناشران و مترجمان سایر کتابهای موجود در لیست را ترجمه نموده و لیست کاملتری را به جامعه مخاطب معرفی نماییم و با همکاری یکدیگر می توانیم هدفمندتر اینکار را انجام دهیم. مترجمین و ناشرین محترم در صورت صلاحدید خود، می توانند ما را در جریان شروع ترجمه های خود قرار دهند تا با درج در سایت به کاربران و مخصوصا سایر مترجمین نیز اطلاع رسانی گردد.

 

7- در لیست 100 تایی کتابها، خطهای تیره به چه معناست؟

این خطها به این معناست که یا آن کتاب در ایران ترجمه نشده و یا اینکه ما با توجه به جستجو در سایت کتابخانه ملی و … به نتیجه ای دست نیافته ایم. بی شک جستجوی ما خالی از خطا نبوده و خوشحال خواهیم شد که کتابهایی که ترجمه شده و در لیست موجود در سایت اطلاع رسانی نشده اند را به اطلاع ما برسانید. مترجمینی که می خواهند شروع به ترجمه کتابهای ترجمه نشده نمایند بهتر است از منابع مختلف از عدم ترجمه آن مطمئن شده تا بتوانیم ترجمه های هدفمندتری داشته باشیم.